CanliRadyoDinle.com

Neden dinleyemiyorum?  -  Radyo ekle  -  iletişim
 
  
 
 

Radyolar

 
 

Pop

 
 

Arabesk

 
 Yabanci  
 Genel  
 THM-TSM  
 Haber  
 Spor  
 Dini 
 
 
 
 

Park fm Çalıyor..

Hakkında

 
 
  ok

Yayın stüdyoları ve yönetim merkezi Ankara da Olan olan Park Fm; Türkiye ve dünyadaki gelişmeleri sürekli izleyen profesyonel kadrosu ile çağdaş, modern, ilerici yayın politikasını, Atatürk devrim ve ilkeleri ile birleştirerek sürdürmektedir.

Park Fm,dünya metropolü Ankarada yaşayan Türkiye'nin dört bir yanından göç etmiş insanların kültürel yapısı araştırılarak hazırlanan halk müziği ve Bozlak arşiviyle %60'lık bir kitlenin müzik kültürüne uygun 24 saatlik program akışıyla Ankara ve çevresine yayın yapmaktadır.

Park Fm'in yayın stüdyolarının tamamı bilgisayar donanımlı olup programlarının ve reklamlarının %100'ü bilgisayar ortamında hazırlanıp yayınlanmaktadır. İstenildiği takdirde günlük-haftalık ve aylık yayın-reklam raporları alınabilmektedir.

Park Fm'in hedef kitlesi kadın-erkek 17-60 yaş gurubudur.

Programlar; Türk Halk Müziği vd Bozlak ağırlıklı olup, eğitici, bilgilendirici, olumlu yönde uyarıcı sözlü programlarla desteklenmektedir.

Kısacası Türkiye'nin her yöresinden; İç Anadoludan Ege'nin zeybeğine, Erzurum'un barına, Karadeniz'in horonundan Diyarbakır'ın halayına Anadolunun semahlardan deyişlerine kadar halk müziğinin her türü Park Fm de yayımlanmaktadır.

Park Fm'in, 24 saat kesintisiz yayınıyla reklamları dinleyicilere 7.30 - 24.00 saatleri arasında, her 30 dakikada bir yayınlanan 33 reklam kuşağından 3'er dakikalık süreler halinde sunuyor.

Park Fm'in yayın akışında ilkeli ve tarafsız yayıncılığı ile farklı bir çok kitleye ulaşmış,İnternet sayesinde Türkiye'nin dört bir yanından ve dünyanın farklı yerlerinden alınan canlı bağlantıları ile gündemi takip eden değil gündem yaratan farkıyla ve Sizin desteklerinizle Her geçen gün daha da büyümektedir…

Park Fm kaliteli ve düzeyli yayıncılığı ilke edinmiş ve her geçen gün genişleyen yayın ağı ve dinleyici kitlesiyle Her zaman lider olmaya devam edecektir.

 

Park fm
Frekans 96.9
(İstanbul, Ankara)
Türü Arabesk
Park FM Şereflikoçhisar Şirketler
Grubu Kuruluşudur.
park@parkfm.net
Internetten yayın var
Website http://www.prakfm.net/


 
 

Diğer Radyolar

 
   
     
 
 
     
 

2006-2021 Canliradyodinle.com 15 yaşında! TM Telif hakları kanununca korunmaktadır - internetten canlı radyo dinle

Radyo dinle  | Radyo  | Radyo  | Sitemap  | Telif  | Gizlilik sözleşmesi  | Radyo frekansları  | |  Valid CSS! | muhabbet.org

  
     
close