CanliRadyoDinle.com

Neden dinleyemiyorum?  -  Radyo ekle  -  iletişim
 
  
 
 

Radyolar

 
 

Pop

 
 

Arabesk

 
 Yabanci  
 Genel  
 THM-TSM  
 Haber  
 Spor  
 Dini 
 
 
 
 

Mydonese Türk Çalıyor..

Hakkında

Radyo sayfaya girdiğinizde otomatik çalar.Ses ayarlarını bilgisayarınızda yapınız.


 
 
  ok

12 Ocak 1998’de Ankara; 8 Haziran 1998’de ise Türkiye tanıştı Radyo Mydonose’la... İsmiyle, yayın politikasıyla, güçlü ekibiyle dikkat çeken ve radyoseverlerin dünyasında yerini alan Mydonose, kısa zamanda radyo dünyasının vazgeçilmezleri arasında katıldı. Radyo Mydonose’ un en büyük özelliklerinden biri de, kendi modasını kendisinin yaratması oldu.

Radyo Mydonose hep ilklerin radyosuydu ve öyle olmaya devam ediyor

Mydonose Kolejliler basketbol liglerinin dikkat çeken takımı oldu.

Palio Cup 99 ve Palio Cup 2000’in resmi sponsorlarından biri Radyo Mydonose’du. 2000 yılı Palio ve Punto Kit Car’da F3 klasmanında Türkiye 1.si Radyo Mydonose aracıydı.

İlklerin radyosu olan Mydonose, Oscar törenlerini akredite olarak yerinde izleyen ve canlı bağlantılar kuran ilk radyo istasyonu olma özelliğini taşıyor.

Radyo Mydonose’a özel hit parçalardan oluşan Mydonose Hits ile ‘çok satanlar’ listelerinde zirveye çıkan onlarca albüm Radyo Mydonose dinleyicilerinin beğenisine sunuldu. Dünyaca ünlü birçok şarkıcının albümü Türkiye’de Radyo Mydonose sponsorluğunda piyasaya çıktı.

Yayına geçtiği ilk yıldan itibaren pek çok ödüle layık görülen Radyo Mydonose, aynı zamanda pek çok sanatçıyı da ilk kez Türk dinleyicileriyle buluşturmayı başardı. Global Deejays, Benny Benassi the Biz, Rachael Starr, Tom Novy ve daha birçok isim Radyo Mydonose Show Time partileriyle Türkiye'nin dörtbir yanını dolaştı.

Bu arada Radyo Mydonose Summer Tour ile muhteşem Radyo Mydonose tırı, muhteşem müzikleri ve harika hediyeleriyle tam 29 yayın merkeziyle dinleyicilerle buluştu.

Tüm bunların ardından Radyo Mydonose, yine ‘müthiş bir ilk’i gerçekleştirdi: 21 ülkede 40 milyondan fazla dinleyiciye ulaşan, radyo sektörünün en prestijli ödülü Sony Radio Academy Award sahibi The Selector, Radyo Mydonose frekanslarında, ilk kez Türk dinleyicisiyle buluştu. Radyo Mydonose’un 2006 yılındaki en büyük projesi, yayın formatında yaptığı değişim oldu. Eski, yeni daima hit ve tempolu müziği dinleyicisiyle buluşturan Radyo Mydonose, şu anda kendi tarzında tek ve rakipsiz olarak yoluna devam ediyor. Bu değişimin karşılığını da, rating sonuçları ve dinleyicilerinden aldığı destekle görmeye devam ediyor.


Radyo Mydonose DJ’leri:
Burcu
Cem
Cengiz
Didem
Haluk
Selçuk
Selim
Serdar

 

Mydonese Türk
Müzik Türü: Türkçe Pop
Yayın Alanı: Ulusal
Merkezi: Ankara
Adresi: Turan Güneş Bulv. No:63/2 Yıldız / ANKARA
Telefon: 0312 491 90 90
E-mail ve Web Adresi: www.radyomydonose.com.tr


 
 

Diğer Radyolar

 
   
     
 
 
     
 

2006-2021 Canliradyodinle.com 15 yaşında! TM Telif hakları kanununca korunmaktadır - internetten canlı radyo dinle

Radyo dinle  | Radyo  | Radyo  | Sitemap  | Telif  | Gizlilik sözleşmesi  | Radyo frekansları  | |  Valid CSS! | muhabbet.org

  
     
close